Klacht: Klacht

lancome1234 op 27 juni 2013 over GSM Shop in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GSM Shop
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 27 juni 2013

Een klant van GSM Shop heeft een klacht ingediend over de onbeleefde behandeling die zij ontvingen tijdens een telefoongesprek over een defecte telefoon. De medewerker schreeuwde en weigerde hen als klant te helpen, waarna het gesprek abrupt werd beëindigd.

Mijn Klacht:

Wij belden naar aanleiding van een telefoon die een aantal maanden oud is, we vertelden ons probleem en werden onbeleefd behandeld. Hij wou geen klanten zoals ons die een kapotte telefoon hadden. Er werd tegen ons geschreeuwd en uiteindelijk is de telefoon in onze gezicht opgehangen.

Gewenste Oplossing:

Goede service, eventueel een reparatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSM Shop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM