Klacht: Cursus digitale fotografie

Johny100 op 21 april 2020 over Grouponshop in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 21 april 2020

Een klant heeft een coupon voor een digitale fotografie cursus gekocht en deze ingevuld op de website van Grouponshop. Tot op heden heeft hij de cursus niet ontvangen en verzoekt hij om een terugbetaling van €9,75.

Mijn Klacht:

Ik heb de coupon van deze cursus uitgeprint en naar groupon.dfcursus.nl gegaan en de code ingevuld . De digitale cursus zou op gestuurd worden naar mijn emal. Deze tot nu toe nog steeds niet ontvangen. Ik zou graag mijn geld terug ontvangen. Het gaat om €9,75 maar dat wil ik wel geaag terug hebben.

Gewenste Oplossing:

Graag mijn geld terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grouponshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grouponshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Johny100
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM