Klacht: Slechte bezorging

Caarpaul op 03 juni 2012 over Grillroom Exodus, Rotterdam in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 juni 2012

Een klant van Grillroom Exodus in Rotterdam heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van zijn bestellingen. Na een lange wachttijd van anderhalf uur was het eten koud en ontbrak de extra knoflook, waarvoor was betaald. Ondanks beloftes van de manager om de eerdere bestelling gratis te compenseren, werd dit niet nagekomen, en de klant ontving uiteindelijk 50% korting op een nieuwe bestelling, maar wederom ontbrak de extra knoflook.

Mijn Klacht:

De eerste bestelling die plaatsvond werd na bijna anderhalf uur pas bezorgd! er zou extra knoflook bijzitten, maar dit zat er niet bij. Wel hebben wij hiervoor betaald. Ook was het eten nog eens koud!! Ik heb tot 3 maal toe gebeld en bij de laatste keer heeft de manager ons bij de eerstvolgende bestelling gratis eten beloofd. We zouden de eerdere bestelling die gemaakt was gratis krijgen. Hij zou dit op een briefje schrijven. Vandaag wilden wij dat dus bestellen en dit werd niet geloofd. Ook hing er tussen alle briefjes die er al hingen niet ons briefje. De man die ik sprak was niet beleefd. Na veel klagen kregen wij op onze bestelling 50% korting. Dit vonden wij acceptabel en we hebben ons eten besteld. Deze keer werd het sneller bezorgd, maar ongelofelijk… Weer geen extra knoflook. We hebben weer terug gebeld, deze keer was de man nog asocialer. Hij vertelde ons dat die het mooi geweest vond en dat foutjes gemaakt kunnen worden. Hij was zeer beledigend en heeft vervolgens de hoorn erop gehangen. De service van dit restaurant is verschrikkelijk slecht!

Gewenste Oplossing:

We zouden graag onze beloofde bestelling nog steeds gratis krijgen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM