Klacht: klantnummer c102439

Zachary op 21 juni 2016 over Gratis-Condooms.nl in de categorie Zorghulpmiddelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zorghulpmiddelen
Status Open
Datum 21 juni 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg voor de tweede maal een envelop met de daarbij horende condooms die ik nooit besteld heb, laat staan van iets waar ik klant van ben. Ik ben het slachtoffer van een misplaatste grap. Ik heb na die eerste levering al dit formulier ingevuld en ik krijg nu gewoon een tweede. Ik wil dit niet meer ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn account wordt verwijderd en ik geen pakjes meer krijg. Ik zal de condooms wel terug sturen. Als dit spelletje niet stopt en ik een derde envelop ontvang zal er een klacht van de politie volgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gratis-Condooms.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gratis-Condooms.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM