Klacht: Stoelen binnen week na aankoop in aanbieding, geen coulance

Christel__ op 03 december 2021 over Goossens in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Goossens heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 4 december 2021
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Christel, Ik begrijp inderdaad je frustratie. Helaas is het zo dat bij winkelaankopen de overeenkomst op het moment van aankoop in de winkel bindend is, dit is de reden dat wij je niet tegemoet kunnen komen met betrekking tot...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Goossens
Categorie Meubelwinkels
Status Opgelost
Datum 3 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag hebben we o.a. 8 eetkamerstoelen besteld (4 meubels, totale orderwaarde meer dan 7.000 euro). Stoelen ander deel van de bestelling wordt mei 2022 geleverd. Expliciet gevraagd of de stoelen in de aanbieding kwamen. Antwoord; nee, zijn nog nooit in de aanbieding geweest. O ja, wat ook nog werd gemeld; Het loopt FANTASTISCH bij Goossens, geld klotst tegen de plinten op.

5 dagen later ontvang ik een marketing-mail waarin de stoelen in de aanbieding zijn (25 euro per stoel goedkoper, gaat bij ons dus in totaal om 200 euro).

Netjes gebeld met klantenservice of zij konden meedenken met ons om hier coulant in te zijn. Antwoord; Nee, deden ze niet! Op een order van meer dan 7.000 ONTZETTEND klantonvriendelijk, mede ook omdat we expliciet gevraagd hadden naar komende acties. Ik vind dit echt een walgelijke manier van verkopen.

Gewenste Oplossing:

Coulance in de 200 euro die we mis zijn gelopen, minimaal een 50% regeling van 100 euro retour.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Goossens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Goossens in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Goossens een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Goossens

Heeft op 04 december 2021 om 17:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Christel,

Ik begrijp inderdaad je frustratie. Helaas is het zo dat bij winkelaankopen de overeenkomst op het moment van aankoop in de winkel bindend is, dit is de reden dat wij je niet tegemoet kunnen komen met betrekking tot deze korting vraag. Zowel het personeel in de winkel als aan de telefoon weet nooit welke producten in de actie komen. Nogmaals, ik begrijp dat dit vervelend is maar ik kan hierin niks voor je betekenen.

Christel__

Heeft op 04 december 2021 om 17:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit heeft niks met KUNNEN te maken maar alles met WILLEN. Het is een geste, after care die je doet naar klanten die zo’n behoorlijk bedrag (meer dan 7.000) bij jullie uitgeven en 5 dagen later zien dat ze 200 euro goedkoper uit hadden kunnen zijn. Dit is precies wat een winkel van jullie prijsklasse de prijs waard maakt om bij langs te komen (SERVICE!).

Het was slim geweest aan jullie kant om het bedrag te splitten ivm de vervelende situatie en bijvoorbeeld een cadeaubon van 100 euro te geven. Dan weet je dat klanten ontzettend blij zijn dat je meedenkt en komen ze sowieso nog een keer terug naar de winkel voor een volgende aankoop (die hoogstwaarschijnlijk veel duurder is dan de 100 euro winst = kassa voor Goossens). Dat is waarmee je als winkel het verschil kunt maken. Noem het customer service, customer care, after sales, after care oid. Kijk naar de concurrentie, hoe zij dit doen. Valt nog een hoop van te leren.

Alle klachten die gemeld zijn door Christel__
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM