Klacht: Meerdere keren levertijd verzet

Linda19862021 op 30 november 2021 over Goossens in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Goossens heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 4 december 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Linda, Uit je verhaal begrijp ik dat je al meerdere keren contact met ons hebt gehad. Allereerst begrijp ik natuurlijk dat het ontzettend vervelend is dat je langer moet wachten op je nieuwe bank. Hiervoor bied ik je dan...

Bedrijf Goossens
Categorie Meubelwinkels
Status Opgelost
Datum 30 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 19-09-2021 een bank salontafel besteld bij Goossens Baarle. Toen met de verkoopster afgesproken dat de bank “inpulling” zou krijgen maar wegens een fout in het systeem ging dit toen niet. Verkoopster zou dit regelen maar na twee weken nog geen reactie en zelf gebeld. Leverancier voerde deze samenstelling niet meer (vreemd) maar wilde nog wel een uitzondering maken. Op 08-10-2021 de bevestiging dat dit gelukt was maar tot mijn verbazing werd hiermee de afgesproken levertijd wel met een week verlengd. Dit is me niet verteld maar zag ik bij toeval zelf op de order.
Daarna op 13-10-2021 de leverdatum vastgezet op 10-12-2021.
Vandaag een mail dat de bank niet tijdig geleverd kan worden door problemen bij de leverancier. Klantenservice gesproken dat mijn huidige banken verkocht zijn en ik niet 5 weken (uitgerekend ook nog met de feestdagen) zonder meubilair kan. De volgende “oplossingen” werden aangedragen door de klantenservice:
retour van transportkosten (€89)
leen bankstel
Op de vraag wat voor bank dit dan moest zijn, had de medewerker geen antwoord. Op de vraag wat de afmetingen, kwaliteit en staat van de bank waren had de medewerker ook geen antwoord.
Vervolgens zelf aangeboden om dan tijdelijk de bank uit de showroom (dezelfde als op de order maar iets kleiner van formaat) te komen plaatsen ter compensatie. Dan zou ik met de feestdagen een fatsoenlijke bank hebben en dan was het probleem, totdat de correcte bank bezorgd zou worden, opgelost. Dit was niet mogelijk aldus de collega van de klantenservice.

De levertijd is nu al 2x verzet en ik houd mijn hart vast wat de “service” nog gaat zijn als de bank straks daadwerkelijk geleverd is en er zijn dan problemen….

Gewenste Oplossing:

Tijdelijk plaatsen showroom model tot levering van order heeft plaatsgevonden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Goossens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Goossens in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Goossens een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Goossens

Heeft op 04 december 2021 om 17:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Linda,

Uit je verhaal begrijp ik dat je al meerdere keren contact met ons hebt gehad. Allereerst begrijp ik natuurlijk dat het ontzettend vervelend is dat je langer moet wachten op je nieuwe bank. Hiervoor bied ik je dan ook ons excuus aan. Helaas is het zo dat dit probleem bij de leverancier ligt en wij daarin niets kunnen veranderen. Ter compensatie willen we je graag een leenbank aanbieden, echter kan dit niet dezelfde bank als showroommodel zijn. Wel kan ik je een leenbank aanbieden welke redelijk overeenkomt met het aantal zitvlakken van je nieuwe bank, we hebben verder geen invloed op het uiterlijk van deze bank. Mocht je hier gebruik van willen maken dan zien we je reactie graag tegemoet.

Team Goossens

Alle klachten die gemeld zijn door Linda19862021
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM