Klacht: Solar LED Floodlight

A.B.C.61 op 07 augustus 2019 over Goedkoper.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 7 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 4 juli een bestelling gedaan en betaald. Op de site stond een levertijd van 4-5 werkdagen. Pas na 1 week na een mail een orderbevestiging ontvangen waar een verwachte leverdatum van 30 juli(!) werd aangegeven.
Op 2 augustus nog steeds niets gehoord of gezien en op E-mails wordt niet gereageerd. Telefonisch is men, volgens een zeer onduidelijk ingesproken bericht, vanwege ‘een storing’ niet bereikbaar en moet je een E-mail sturen, waar dus niet op gereageerd wordt.
Gisteren een mail gehad dat de levering binnen 5 dagen zou plaatsvinden en als ik dat niet wilde kon ik mijn geld terug krijgen…….. Ja, ja, wat je vervolgens niet krijgt als ik alle klagers mag geloven.
Kortom: Niet bestellen bij goedkoper.nl!!

Gewenste Oplossing:

Levering binnen de toegezegde tijd en stoppen met adverteren totdat Goedkoper.nl z'n klerezooi heeft opgeruimd of failliet is!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Goedkoper.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Goedkoper.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM