Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw,
Op vrijdag betaalde ik voor een uitbreiding van een spel (‘reaper of souls’ voor Diablo 3) van Blizzard Entertainment. Ik heb betaald met behulp van IDeal (bijgevoegd vindt u het afschrift van mijn bank).
In eerste instantie leek er geen probleem te zijn en was mijn bestelling in behandeling bij Blizzard. Opeens verdween mijn bestelling van de orderlijst en was er geen spoor meer van te bekennen. Ik heb contact opgenomen met Blizzard en die vertelde mij dat er iets mis is gegaan met de transactie van het geld en dat zij het niet ontvangen hebben en daarom niet door zijn gegaan met de bestelling. Ze zeiden mij ook dat het geld dan waarschijnlijk teruggeboekt wordt, aangezien de bestelling niet door is gegaan. Nu is het twee dagen later en heb ik nog steeds mijn geld niet terug (en ook nog geen spel). Dit geld is afgeschreven door Global Collect en is vervolgens niet bij Blizzard aangekomen. Ik zou dit geld (39,99 euro) graag terug willen krijgen (of ik zou alsnog het spel waar ik voor betaald heb willen krijgen).
Ik hoop dat u mij hierbij kunt helpen.
Met vriendelijke groet,
Willem van Tilburg
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik mijn geld (39,99) terug krijg, OF alsnog de uitbreiding Reaper of Souls voor Diablo 3. Want zoals het er nu naar uitziet heb ik wel betaald, maar niks gekregen.

