Klacht: betaling

falconette op 09 juli 2022 over GlobalCollect in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 9 juli 2022

Een klant heeft herhaaldelijk contact opgenomen met GlobalCollect over een probleem met een aanbetaling van 99,99 euro, die verkeerd was gedaan. Na het corrigeren van de fout en het maken van een nieuwe betaling, ontving de klant bevestiging van de verlenging, maar geen informatie over de tweede betaling. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen, blijft de kwestie onopgelost.

Mijn Klacht:

goede morgen Mevrouw , Mijnheer, ik heb jullie al eens gecontacteerd op 22/2 van dit jaar , doch heb nog steeds niet wat ik zou willen .Ik heb namelijk een aanbetaling gedaan op 11/2 met een verkeerd nr. namelijk:258677520669 en heb deze fout opgemerkt en heb direct op 25/2 deze som van 99,99 euro onmiddellijk terug gestort maar ditmaal met het juiste nr. nl.258677520969 .Ik heb dan door jullie tussenkomst een mail ontvangen in het engels dat men mijn betaling heeft ontvangen en ze hebben mijn verlenging gedaan eind februari maar van de 2 de betaling spreken ze niet .Ik heb nog thans 3x een meel verstuurd via hun site en in febr. heb ik jullie dan gecontacteerd waarvoor dank , mijn klnr.bij jullie was 2022.Nu heb ik deze week via hun chat contact gehad met een zekere Aditya en die vertelde mij dat zij mij niet kunnen terugbetalen omdat het meer dan 60 dagen voorbij is .Nochtans heb ik mijn vergissing onmiddellijk gemeld .
In de hoop dat jullie voor mij ofwel mijn geld terug kunnen krijgen ofwel een verlenging kunnen bekomen voor 1 of 2 jaar. In de hoop op een gunstige reactie van jullie teken ik inmiddels met veel dank : Mvr Fauconnier -Meulemans Liliane

Gewenste Oplossing:

Ofwel mijn som van 99,99 euro terug betaald ofwel een verlenging van mijn abonnement van 1 of 2 jaar

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GlobalCollect

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GlobalCollect nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door falconette
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM