Klacht: Onbeschoft

Cynthievdb op 20 juli 2021 over GGD in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf GGD
Categorie Zorginstellingen
Status Open
Datum 20 juli 2021

Na een lange wachttijd van 20 minuten ontving de klager geen duidelijk antwoord op zijn vraag over de Corona check app. Toen hij vroeg of de medewerker ook de gegevens van zijn zoon kon controleren, werd dit geweigerd en werd de verbinding abrupt verbroken, wat de klager als onbeschoft ervoer.

Mijn Klacht:

Na 20 minuten in de wacht gestaan met de vraag waarom ik mijn gegevens niet in Corona check app kan krijgen, krijg ik het antwoord dat ze niet weet en en dat het landelijk een probleem is.
Vraag ik vriendelijk of ze die van mijn zoon ook kan checken, ik heb zijn gegevens! Nee dat kan niet en verbreekt ze de verbinding. Nee hij moet zelf bellen dus een half uur in de wacht hangen….echt heel onbeschoft.

Gewenste Oplossing:

Als ik normaal vriendelijk te woord was gestaan en antwoord op mijn vraag had gekregen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GGD

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GGD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cynthievdb
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM