Klacht: gezichtcreme Lumina en Levante

jef 13 op 19 december 2015 over Provea in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Provea
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 19 december 2015

Een klant heeft op 16 november een bestelling geplaatst voor gezichtcrème Lumina en Levante en hiervoor 8,90 euro betaald via Visa. Ondanks herhaalde telefoontjes naar de klantenservice, heeft de klant geen terugkoppeling ontvangen en vraagt zich af wanneer de crème geleverd zal worden. De klant overweegt negatieve reclame te maken voor Provea als de situatie niet wordt opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb een reclame aanbieding van gezichtcreme Lumina en Levante gedaan .ik heb de som van 8.90euro gedaan op16/11 via visa.ze gingen me die creme opsturen.ik heb al tweemaal gebeld ze gingen mij terug bellen om dat het een engelstalige man was in het nederlands.niets. gebeurd.wanneer krijg ik mijn creme.zal anders veel reclame maken voor provea.

Gewenste Oplossing:

dus niet tevreden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM