Klacht: Servicepunt Kapperszaak Zaid Amsterdam.

Lpruis op 07 mei 2024 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 7 mei 2024

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag ben ik onfatsoenlijk behandeld door het servicepunt Kapperszaak Zaid te Amsterdam toen ik mijn pakket op wilde halen. Deze ligt er sinds gisterochtend. Er werd gezegd dat ze niet open waren en dat het bij de buren bezorgd was die nu niet aanwezig zijn en of ik morgen terug wilde komen. Ik kan morgen niet want, ik heb een afspraak en dus heb ik gezegd later op de dag terug te komen misschien zijn de buren dan thuis? Wel vreemd dat het pakketje er al sinds gisteren ligt en niet op is gehaald? Ik kwam later op de dag terug en vroeg of mijn pakketje er inmiddels al was waarop tegen mij werd gezegd door de medewerker, ik heb toch gezegd dat je morgen terug moest komen, heb je haast of zo? Ik zei dat ik al 2 weken op het pakketje aan het wachten ben want, her komt uit het buitenland. Ik vindt het ook een ongepaste opmerking van de medewerker die duidelijk zijn werk niet goed doet en mij dan gaat zeggen dat ik geen haast moet hebben wat, hem ook niet aangaat. Verder probeerde ik hem uit te leggen dat, de openingstijden niet klopte bij GLS en dat het daarom misgaat. Ik probeerde hem een tip te geven maar hij wilde het niet horen. Ik ben toen heel boos geworden en hij zei, dat ik mijn pakketje helemaal niet meer zou krijgen en dat ik de klantenservice maar moest bellen. Ik heb de klantenservice gesproken maar, als hij mij weigerde mijn pakketje te geven kan de klantenservice daar weinig aan doen en gaat mijn pakketje de op de 15de retour. Hij was totaal niet voor rede vatbaar en zei, ook nog dat hij de pakketten niet wilde. In dat geval kan hij het servicepunt beter opdoeken want, het is duidelijk dat hij het niet aankan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat het servicepunt aangesproken gaat worden op hun dienstverlening want, die laat te wensen over en ik weet dat de medewerker mij mij pakketje niet gaat geven dus ik wil dat deze vergoed gaat worden want, die gaat dus weer helemaal terug naar Polen moeten want, daar zit het bedrijf Europoster.nl

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Reactie van de melder van de klacht Lpruis

1 jaar geleden - Belachelijk dat ze mijn klacht niet in behandeling nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lpruis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM