Klacht: Niet thuis melding

Albertus van Klaveren op 29 december 2022 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 29 december 2022

Een klant van General Logistics Systems (GLS) meldt dat hij thuis was, maar geen reactie ontving van de bezorger via de intercom. Hierdoor werd er een 'niet thuis' melding gemaakt, wat leidde tot onvrede over de bezorgservice.

Mijn Klacht:

Ik was thuis, maar kreeg geen reactie van de bezorger via de interkom.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe bezorgtijd en via de interkom laten weten, dat de bezorger het pakje komt bezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Albertus van Klaveren
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM