Klacht: Geld uit bankpas gestolen

Achraf harrachi op 07 november 2020 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 7 november 2020

Tijdens zijn werk van 17:00 tot 18:45 is er om 18:13 €3,95 van de bankpas van Achraf Harrachi gestolen. Hij verzoekt om inzage in de camerabeelden van McDonald's Gouda en een verklaring over de situatie.

Mijn Klacht:

Ik was aan het werk van (17:00 tot 18:45) en er werd om 18:13 €3,95 uit mijn bankpas gestolen terwijl ik aan het werk was dus ik vragen of u mij de camerabeelden kan laten zien van McDonald’s Gouda en mij een verklaring kan geven of kan kijken wat er fout is gegaan

Met vriendelijke groet,
Achraf Harrachi

Gewenste Oplossing:

Als ik een verklaring heb en mij gestolen geld weer op mijn bank staat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Achraf harrachi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM