Klacht: geen terug storting gezien

fredpiekaar@hotmail .com op 17 april 2021 over Worldpay in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Worldpay
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 17 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 3 april heb ik een storting gedaan van 10 euro dat eigenlijk was bedoeld voor pokerstars maar heb de vergeten de omschrijving te vermelden waar de 10 euro naar toe moest nu was ik in de veronderstelling dat dat bedrag automatisch zou worden terug gestort maar tot op heden niks terug ontvangen gaarne zou ik zien dat het bedrag alsnog of op pokerstars wordt gestort of dat ik het bedrag terug krijg op mijn rekening mijn nr is NL90INGB 0000324417 de storting is gedaan naar worldpay ap limited DE27700111100009000500

Gewenste Oplossing:

als ik het geld retour heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldpay

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldpay nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door fredpiekaar@hotmail .com
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM