Klacht: Geen rractie wel betaald

Bandit2012 op 12 mei 2020 over BoschBedding in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 12 mei 2020

Een klant heeft een matras besteld en betaald, maar na het bellen over de levertijd, die door corona twee weken zou zijn, heeft hij de bestelling geannuleerd. Ondanks de belofte van terugbetaling op 21 april heeft de klant tot nu toe geen geld ontvangen en ontvangt hij geen reactie op zijn telefoontjes en e-mails. De klant overweegt nu om zijn verzekering in te schakelen.

Mijn Klacht:

Matras besteld en betaald. Volgende dag gebeld over levertijd. Wegens corona zou dat 2 weken zijn. Matras geannuleerd. Was in 21 april jl. Zou mijn geld terug krijgen maar tot op heden niets. Heb gebeld: geen reactie, op mails ook geen reactie. Ga nu mn verzekering er maar op zetten. Dat dit zo maar kan.

Gewenste Oplossing:

Dat ik gewoon mijn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BoschBedding

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BoschBedding nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bandit2012
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM