Klacht: Geen reactie op retourzending en verzoek om terugbetaling

Fam lenders op 19 mei 2026 over Stynor in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Stynor
Status Open
Datum 19 mei 2026

Een klant van Stynor.com heeft goederen besteld die na vier weken zijn teruggestuurd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, ontving de klant alleen automatische antwoorden en geen persoonlijke reactie, wat leidde tot teleurstelling en een waarschuwing aan anderen om niet bij Stynor.com te bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb goederen besteld bij Stynor.com, maar na vier weken werden deze teruggestuurd naar het land van herkomst. Ik heb contact opgenomen via e-mail, maar kreeg alleen automatische antwoorden van een bot en geen persoonlijke reactie. Ondanks dat ik meerdere berichten heb gestuurd, heb ik geen enkele terugkoppeling ontvangen. Ik ben zeer teleurgesteld in de klantenservice en wil andere mensen waarschuwen om niets bij Stynor.com te bestellen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn geld terug en wil dat andere klanten worden gewaarschuwd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 minuten geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Stynor

Alle klachten die gemeld zijn door Fam lenders
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten