Klacht: geen melding van niet afleveren zandcement

@@Erna1961 op 28 augustus 2020 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 28 augustus 2020

Een klant heeft 64 zakken zandcement besteld bij Gamma Zwijndrecht, met de verwachting een sms-melding te ontvangen over de levering. Deze melding bleef uit, en na zelf contact op te nemen, kreeg de klant te horen dat de levering door corona was vertraagd. De klant is teleurgesteld over het gebrek aan communicatie en de impact op zijn planning en kosten.

Mijn Klacht:

ik had voor vandaag 64 zakken zandcement besteld op de onelinezuil bij Gamma Zwijndrecht, toen ik bestelde stond er ik zou een melding krijgen per sms twee uur voor aflevering op locatie.
Dit is niet gebeurt.
zelf bellen waar het bleef , er werd verteld door corona??
Geen afmelding gehad, dit is schandalig.
had mensen ingehuurd en een mortel, allemaal kosten.
wat een stomme mail sorrij, heel mijn plannig was op alles afgestemd

Gewenste Oplossing:

schadevergoeding, drie personen a 75,00 voor 5 uur en 75 euro voor huur betonmortel, lunchvergoeding en frisdrank.
ongelooflijk totaal niet geinformeerd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Reactie van de melder van de klacht @@Erna1961

5 jaren geleden - gewoonkut

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door @@Erna1961
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM