Klacht: Geen levering

Soof2001 op 01 juli 2021 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 1 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had schoenen besteld op 10 juni met een bevestiging dat ze besteld zijn, maar ik kreeg maar geen bericht wanneer de schoenen geleverd zouden worden. Uiteindelijk de 14 dagen gewacht (JD zegt een levering tussen de 5 en 14 dagen te doen), geen bericht gekregen. Vervolgens contact gehad met JD via contactformulier en Facebook. Krijg ik vandaag een mail dat mijn bestelling geannuleerd is vanwege de winkelvoorraad.

Gewenste Oplossing:

De winkelvoorraad zo accuraat mogelijk hebben. JD moet sneller in contact komen als ze de bestelling annuleren en niet wanneer je vraagt waar je bestelling nu blijft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Soof2001
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM