Mijn Klacht:
De bezorging van de krant laat te wensen over. In januari een hele week geen krant, nu al weer 2 dagen niet.
Gewenste Oplossing:
Heel simpel: dat de krant (NRC in mijn geval) 6 dagen per week bezorgd wordt.
[email protected] op 03 februari 2026 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk
Een klant van Mediahuis NRC B.V. heeft geklaagd over de bezorging van de krant, waarbij op 2 en 3 februari geen exemplaren zijn geleverd. Daarnaast meldt de klant dat er in januari een hele week geen krant is bezorgd.
De bezorging van de krant laat te wensen over. In januari een hele week geen krant, nu al weer 2 dagen niet.
Heel simpel: dat de krant (NRC in mijn geval) 6 dagen per week bezorgd wordt.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mediahuis NRC B.V. over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door Mediahuis NRC B.V. in behandeling genomen
Bericht van Mediahuis NRC B.V.
1 maand geleden - Beste Jan van Sluisveld, hartelijk bedankt voor uw bericht. Het spijt ons te horen dat de bezorgproblemen aanhouden. Dit zou niet moeten natuurlijk, onze excuses. Wij starten een onderzoek om te kijken wat er nog meer kan worden gedaan om de oorzaak van het probleem op te lossen. Elke krant die u niet heeft ontvangen wordt gecompenseerd, doordat wij uw factuurdatum opschuiven. Hierdoor ontvangt u per klacht 1 extra papieren krant én langer digitale toegang. Met vriendelijke groet, NRC
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM