Klacht: geen krant

eldorado93 op 15 april 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw van Meeuwen, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u op zaterdag 15 april 2017 uw Telegraaf niet heeft ontvangen. Onze excuses voor het ongemak. Ik zie dat u op de...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 15 april 2017

Op 15 april 2017 ontving de klager geen exemplaar van de Telegraaf, wat volgens hem een herhaaldelijk probleem is. Hij overweegt om een andere krant te zoeken, aangezien er geen compensatie wordt aangeboden voor het niet ontvangen van de krant, behalve een uitstel van één dag voor de betaling van zijn abonnement. De klager uit zijn bezorgdheid over de situatie van de Telegraaf.

Mijn Klacht:

15.04.2017 weer geen krant ontvangen en uitgerekend op zaterdag .Daar het niet ontvangen van de Telegraaf regelmatig gebeurt gaan we nu toch echt een andere krant zoeken . Er wordt geen krant meer na bezorgd en je krijgt geen compensatie alleen de dag van betaling van je abonnement wordt met een dag opgeschoven . Big deal.
Begrijpelijk dat het niet zo goed gaat met de Telegraaf. J.G.van Meeuwen Magnolialaan 10 Apeldoorn

Gewenste Oplossing:

Niet meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 18 april 2017 om 14:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw van Meeuwen,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u op zaterdag 15 april 2017 uw Telegraaf niet heeft ontvangen. Onze excuses voor het ongemak.

Ik zie dat u op de dag zelf hierover al melding heeft gemaakt via Mijn Media. Deze klacht is inmiddels doorgezet naar onze bezorgservice en de nodige handelingen worden genomen om ervoor te zorgen dat de bezorging van uw Telegraaf weer op orde komt.

Het klopt inderdaad dat wij sinds 2013 geen mogelijkheid meer hebben tot het na laten bezorgen van De Telegraaf. Ter compensatie voegen wij een extra bezorgdag toe aan de lopende betaalperiode van uw abonnement zodat u sowieso het aantal kranten gaat ontvangen waar u recht op heeft. Uw feedback hierover heb ik doorgegeven aan de betreffende afdeling zodat dit meegenomen kan worden in de eerst volgende evaluatie.

Natuurlijk begrijpen wij ook dat u op de dag zelf op de hoogte wilt blijven van het laatste nieuws. Daarom kunnen al onze abonnees ook digitaal met ons meelezen. Mocht u in de gelegenheid zijn, dan kunt u via onze website op www.telegraaf.nl/telegraaf-i of via onze verschillende apps voor smartphone en tablet digitaal met ons meelezen. Als u hierop inlogt met uw Mijn Media account krijgt u volledige toegang.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
PO ~ Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM