Klacht: Geen geld terug van cahback aktie

IngridS op 24 januari 2014 over Acer in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Acer has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Inzake de Tablet cashback actie kunt u het beste rechstreeks een e-mail sturen met uw vraag over de status van de betaling naar [email protected] of het webrequest formulier invullen welke u hier vindt: https://eu-deals.acer.com/nl_NL/support

Bedrijf Acer
Status Opgelost
Datum 24 januari 2014

Een consument heeft een tablet van Acer aangeschaft en verwachtte een terugbetaling van 30 euro in het kader van een cashbackactie. Ondanks dat de status op de website aangeeft dat het conform is, heeft de consument het geld nog niet ontvangen en kan zich niet meer aanmelden voor de actie, terwijl een familielid dat wel heeft gedaan.

Mijn Klacht:

Ik heb een tablet gekocht van acer en zou 30 euro terug ontvangen.
Ik hield het bij op de site, het laatste wat er stond was :conform
Daarna zou er moeten kom te staan : betaald. ( dat was bij mijn moeder ook)
Zij heeft het geld allang ontvangen, maar ik kan me nu ook miet meer aanmelden.

Gewenste Oplossing:

Mijn beloofde 30 euro terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Acer over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Acer in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Acer een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Acer

Heeft op 28 januari 2014 om 16:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inzake de Tablet cashback actie kunt u het beste rechstreeks een e-mail sturen met uw vraag over de status van de betaling naar [email protected] of het webrequest formulier invullen welke u hier vindt: https://eu-deals.acer.com/nl_NL/support

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Acer beoordeeld.

IngridS

Heeft op 18 maart 2014 om 22:10 geantwoord

Ik heb nog steeds niets ontvangen !!

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Nu een paar maanden later heb ik ondanks dat acer zegt dat het opgelost is nog steeds mijn geld niet terug !!!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM