Klacht: Geen contact voor beschikbare datums race-ervaring

Jaap de Graaf op 14 mei 2017 over Racefun events in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 mei 2017

Een klant heeft op 11 oktober 2016 een complete race-ervaring gereserveerd via een Groupon-voucher, maar ontving twee dagen voor de geplande datum een bericht dat de ervaring niet kon doorgaan vanwege een vol circuit. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Racefun Events voor alternatieve data of een terugbetaling, heeft de klant tot op heden geen reactie ontvangen. De klant verzoekt om terugbetaling van het betaalde bedrag.

Mijn Klacht:

Dinsdag 11 oktober 2016 gereserveerd voor een complete race-ervaring met een Groupon voucher. Hiervoor een dag vrijgenomen. Echter 2 dagen voor de tijd, bericht ontvangen van Gert Immerzeel dat het circuit te vol was en de race-ervaring niet door kon gaan. Nieuwe data voor een ervaring in 2017 zouden volgen.

Tot op de dag van vandaag geen reactie meer gehad van Race-Fun of Gert Immerzeel, op meerdere mails over alternatieve data of geld teruggave.

Graag zou ik mijn geld terug willen krijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als er contact met mij wordt opgenomen voor excuses en ik het geld teruggestort krijg.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM