Klacht: Gedrag medewerker op FB

Ivk op 19 november 2015 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 19 november 2015

Een klager uit zijn bezorgdheid over het gedrag van een vermoedelijke medewerker van Schiphol, die op Facebook uitingen plaatst die angst aanjagen, vooral in het licht van recente aanslagen. De klager wijst erop dat deze persoon toegang heeft tot gevoelige gebieden op de luchthaven en heeft documenten bijgevoegd ter ondersteuning van zijn klacht.

Mijn Klacht:

Een vermoedelijke medewerker van Schiphol (Afdeling lader) laat uitingen op FB wat Nederland in angst laat leven. Nu helemaal gezien de aanslagen. Nu deze persoon in de mogelijkheid is op gevoelige plaatsen te komen op Schiphol wil ik dit graag met u delen. De bijgeleverde document is één van de vier. Graag zou ik u de andere ook laten lezen echter kan ik er maar 1 toevoegen.

Gewenste Oplossing:

Op het moment u hierover duidelijkheid kan verschaffen betreffende deze werknemer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM