Klacht: Gebruiksaanwijzing mondkapjes Dr. Original is fout

Marcel Bovy op 02 juni 2020 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 2 juni 2020

Een klant heeft geconstateerd dat de gebruiksaanwijzing van de Dr. Original mondkapjes van Etos onjuist is. Volgens de instructies zou de donker gekleurde kant aan de binnenzijde moeten komen, terwijl de fabrikant aangeeft dat deze aan de buitenzijde moet worden gedragen.

Mijn Klacht:

De gebruiksaanwijzing zegt: Pak het mondkapje voorzichtig uit de verpakking met de donker gekleurde kant naar boven en plaats het over de neus en mond. Dit leidt er mijns inziens toe dat de donker gekleurde kant aan de binnenkant komt. Op de website van de fabrikant is echter te zien dat de donker gekleurde kant aan de buitenkant moet komen: https://www.intcomedical.com/Nonwoven-Disposables/

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Etos toegeeft dat mijn klacht terecht is, danwel ik controleerbaar van de producent te horen krijg dat mijn klacht niet terecht is omdat de handleiding wel correct is, maar de foto op hun site niet klopte of niet van het aan Etos geleverde kapje is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcel Bovy
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM