Klacht: Sigaretten zonder tabak

Annoniem.nl op 25 maart 2019 over Gauloises in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gauloises
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 25 maart 2019

Een consument heeft een pakje Gauloises sigaretten gekocht, maar ontdekte dat de helft van de sigaretten geen tabak bevatte. De klant is ontevreden over de prijs en het feit dat een deel van het product niet rookbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb gister een pakje gekocht blauw en nou zit er in de helft van het pakje sigaretten zonder tabak daar betaal ik niet voor vind het al duur genoeg en dan de helft ook nog niet kunnen roken

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als alle siggareten gewoon gevuld zijn en zou ook graag me geld terug willen hebben of een nieuw pakje toegestuurd krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gauloises

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gauloises nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM