Klacht: Karton in sigaret gevonden

Pffteennaamverzinnen op 16 november 2018 over Gauloises in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gauloises
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 16 november 2018

Een consument heeft een stuk karton van 3 cm aangetroffen in een sigaret van het merk Gauloises Blond Blue. Dit voorval, dat de gebruiker als verontrustend ervaart, heeft plaatsgevonden in een sigaret uit een specifiek pakje met een serienummer. Eerder zijn er ook takjes in de sigaretten aangetroffen.

Mijn Klacht:

Omdat ik regelmatig jointjes draai met mijn peuken (altijd gauloises blondes blue) zie ik de inhoud van mij sigaret. Nu heb ik al eens takjes in de sigaretten gezien die soms wel 4 cm lang zijn, maar nu een stuk karton van 3 cm dat bijna heel de sigaret in beslag nam. Zoiets heb ik nog nooit mee gemaakt en ik vind het heel eng. Het betreft het pakje met het serie nummer: CGG UVM A1X LMO NL 8J048L4 1940. Ik neem aan dat er een het tabak met doos en al in de machine is gegooid.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas weer tevreden als de sigaretten normaal tabak bevatten, in plaats van stukken karton. Ik verwacht ook dat ze onderzoeken hoe zoiets kan gebeuren en voorkomen kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gauloises

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gauloises nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM