Klacht: Filter die niet goed aansluit

Goedje op 24 juli 2018 over Gauloises in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gauloises
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 24 juli 2018

Een consument heeft ervaren dat de filters van Gauloises sigaretten niet goed aansluiten op de shag, wat leidt tot een ongewenste luchtstroom tijdens het roken. Dit probleem is meerdere keren voorgekomen en beïnvloedt de rookervaring negatief.

Mijn Klacht:

Al meerdere malen heb ik er sigaretten tussen waar van de filter niet goed aansluit op deze witte filter waar de shag in zit en daar door Kan in blijven trekken aan de sigaret maar Trek meer lucht .

Gewenste Oplossing:

Als men mij mijn sigaretten vergoeding geven en het probleem oplossen zo dat het niet meer gebeurd . anders heeft deze klacht indienen geen meerwaarde.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gauloises

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gauloises nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM