Bij Gamma zijn in totaal 1.304 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 89 opgelost (6%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 20 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.1/10 (afgelopen 12 maanden, 7 stemmen), over alle jaren 1.9/10 (369 stemmen). Dien een klacht in over Gamma. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Gamma is een bekende bouwmarkt in Nederland. Iedere klusser, doe-het-zelver of bouwvakker kan hier terecht voor onder andere verf, behang, gereedschap,... Lees meer >
Gamma is een bekende bouwmarkt in Nederland. Iedere klusser, doe-het-zelver of bouwvakker kan hier terecht voor onder andere verf, behang, gereedschap, bouwmaterialen of meubelen en woonaccessoires. Of u nu midden in een verbouwing zit of alleen maar nieuwe stoelen voor in huis of in de tuin wilt aanschaffen. Te druk? Gamma heeft ook een webshop. Zoals bij een verbouwing kan er ook bij de Gamma helaas wel eens wat mis gaan. Werkt uw GAMMA voordeel pas niet? Is uw bestelling te laat, of niet bezorgd? Bent u onvriendelijk geholpen door een medewerker in een van de filialen? Bent u er bij thuiskomst achter gekomen dat het product beschadigd is? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Gamma kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden!
Hoe kan ik een klacht over Gamma melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Gamma? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Gamma, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Gamma contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Gamma indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Gamma. Bezoek ook de website van Gamma op www.gamma.nl.
Hoeveel klachten zijn er over Gamma?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.304 klachten over Gamma ingediend, waarvan 20 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Bouwmarkten, klachtmelden.
Lost Gamma klachten op?
Van de klachten over Gamma wordt 6% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 89 van de 1.304 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Gamma?
De meest voorkomende klachten over Gamma gaan over Bouwmarkten, klachtmelden. In de afgelopen 12 maanden zijn 20 klachten ingediend.
Hoe bereik ik de klantenservice van Gamma?
Intergamma B.V. (zelfde als Karwei); officiële site publiceert geen telefoonnummer, alleen chat/formulier/Facebook. U kunt Gamma bereiken via de officiële contactpagina op de website (Klantenservice Ma-Vr 08:00-20:00, Za 09:00-18:00; livechat Ma-Vr 09:00-20:00, Za 09:00-18:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Gamma?
Gamma heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10, gebaseerd op 369 beoordelingen.
Is Gamma betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Gamma een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10 uit 369 beoordelingen en een oplospercentage van 6% over 1.304 klachten. Of Gamma betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Gamma?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Gamma niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Bekker7 op 01 augustus 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
We hebben behang gekocht bij de gamma te Doetinchem. Daarbij adviseerde ze ons bison bahanglijm en hebben dit ook genomen. Toen we aan het behangen gingen kwamen er alleen maar bloren op en dit trok ook niet meer weg. Toen... Lees meer
Klacht van asse op 01 augustus 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
ik mag geen scheldwoorden schrijven, maar de 'dame' achter de kassa heeft het over een 'kutactie' de bonnen van 20 % korting. Zij vind het gek dat het druk wordt als de klanten een folder in de bus hebben met... Lees meer
Klacht van Arnold001 op 29 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
Partytent malta helaas voor aankoop geen reviews gelezen
Totaale miskoop lek als een mandje slechte pasvorm en agwerking tent doek
Kortom weggegooid geld !
Lees meer
Klacht van ndegenkamp op 26 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
Mijn zoon heeft in maart een opoefiets gekocht, deze waren in die tijd in de aanbieding.
Aangezien mijn zoon altijd naar school gaat met de bus en af en toe met de fiets moet naar het station, dacht hij hiermee een... Lees meer
Klacht van haverkampie op 24 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
misleidende reclame.in de folder van deze week staat dat op ALLE cetabever buiten beits 20 procent korting van toepassing is,echter niet op de vlonder buiten beits maar dit wordt niet expliciet vermeld!we voelen ons met een kluitje in het riet... Lees meer
Klacht van Remond Westerduin op 26 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
Vorig jaar maart 2011 heb ik bij de Gamma in de aanbieding laminaat van uw merk Lifetime25 serie "earth" gekocht +/- 40 m2.
Echter na een tijdje begon het laminaat te kraken.
Hiervoor heb ik ook een klachtenformulier ingevuld op 10 september... Lees meer
Klacht van kkerke op 22 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
Misleidende reclame, die al een week voorbij is. Dus geen 20 euro refund, zoals gemeld staat, (staat zelfs nog in de computer in de zaak, dat deze korting er is. Volgende week zal 30 euro korting gegeven worden, maar dan... Lees meer
Klacht van miaharry op 16 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
ik heb anderhalve week geleden een zonnescherm besteld met de pak mee geen btw actie dus dachten we 19% korting te krijgen maar dat was maar ongeveer 15% en dat viel ons tegen maar we hebben hem toch besteld en... Lees meer
Klacht van Karinn82 op 14 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
In de folder adverteert Gamma met 15% korting op Duraline plankdragers. Met daarbij een grote foto met mooie plankdragers. Bij Gamma Schagen zit dit niet in het assortiment omdat ze een kleine bouwmarkt zijn. Ik word doorverwezen naar Gamma Heerhugowaard.... Lees meer
Klacht van badkamer op 14 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten
Badmeubel Nola met 3 jaar garantie bij Gamma Zoetermeer september 2009 gekocht, prijsnivo 1000+ Euro's.
Bedoeld voor onze later op te leveren nieuwbouwwoning.
Februari 2010 gemonteerd tegen droge tegelmuur en ver van het bad. Badkamer heeft mechanische ventilatie en raam dat open... Lees meer