Klacht: Gratis maand, eerste belaten en dan pas over 1 maand terug krijgen?

pippaboss op 01 mei 2013 over Fype in Amsterdam in de categorie Internetbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 13 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Klacht stond er 2x

Categorie Internetbedrijven
Status Opgelost
Datum 1 mei 2013

Een klant van Fype in Amsterdam heeft een klacht ingediend over het afschrijven van geld voor een gratis maandabonnement. Ondanks de belofte dat het bedrag de volgende maand teruggestort zou worden, heeft de klant twijfels over de afhandeling van deze kwestie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Tweede klacht over Fype.
Gratis maand. Fype heeft het geld gewoon van mijn rekening af genomen. Ik heb gebeld en wordt verteld dat ik het terug zal krijgen de volgende maand?

Gewenste Oplossing:

Gelijk het geld terug op mijn rekening zetten.
Gratis box verwacht van de eerste klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fype in Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fype in Amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fype in Amsterdam in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fype in Amsterdam een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fype in Amsterdam

Heeft op 13 november 2013 om 09:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht stond er 2x

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM