Klacht: Product nog steeds niet ontvangen

Camphus op 07 juni 2013 over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
๐Ÿ”„ In behandeling
Categorie CD- en DVD winkels
Status In behandeling
Datum 7 juni 2013

Een klant heeft op 17 juni een product besteld bij Free Record Shop en betaald via iDeal, met de keuze om het in de winkel in Gorinchem af te halen. Na bijna drie weken zonder ontvangst van het product, kreeg de klant te horen dat het nog niet was verzonden en dat het bedrijf hier niets aan kon doen.

Mijn Klacht:

Op 17 Juni heb ik een product besteld in jullie webshop. Deze heb ik toen betaald via Ideal en aangegeven deze graag in de winkel in Gorinchem te laten bezorgen waar ik hem kon afhalen. We zijn ondertussen bijna 3 weken verder en mijn product was nog steeds niet aangekomen. Dus heb ik vandaag gebeld, maar het enige antwoord wat ik kreeg was dat jullie er niets aan konden doen en dat mijn product nog steeds niet was verzonden. Conclusie: 3 weken verder, betaald, maar nog geen product.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of levering van het product in de winkel in Gorinchem waar ik hem kan afhalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Free Record Shop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Free Record Shop in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM