Klacht: Zender loopt steeds vast

bash007 op 25 augustus 2014 over Fox Sports in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Fox Sports
Status Open
Datum 25 augustus 2014

Een klant ervaart herhaaldelijk vastlopers van het Fox2 beeld op televisie, ondanks het uitschakelen van apparaten, het vervangen van coaxkabels en het resetten van apparatuur. Fox Sports verwijst naar Ziggo voor een oplossing, maar Ziggo biedt geen effectieve hulp en blijft dezelfde suggesties geven die al eerder zijn geprobeerd.

Mijn Klacht:

Constant loopt het Fox2 beeld vast op tv. Iedere week weer opnieuw. Alle apparaten in de buurt uitgeschakeld. Coax kabels vervangen, alles gereset, geen resultaat. Fox zegt Ziggo moet het oplossen. Ziggo heeft geen idee en blijft dezelfde ”oplossingen” aandragen die al lang zijn uitgevoerd zonder resultaat.

Gewenste Oplossing:

Beeindigen abonnement met restitutie of oplossing probleem.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM