Klacht: App blijft crashen

055hrc op 27 april 2014 over Fox Sports in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Fox Sports
Status Open
Datum 27 april 2014

Een gebruiker van Fox Sports ervaart herhaaldelijk problemen met de app, die vaak crasht tijdens het kijken naar live wedstrijden. Ondanks het tijdig betalen van facturen, mist de gebruiker belangrijke momenten van wedstrijden, zoals de kampioenswedstrijd, door technische storingen. De gebruiker vraagt om een oplossing voor deze terugkerende problemen.

Mijn Klacht:

Ik betaal elke keer netjes mijn facturen en nou wou ik graag de kampioenswedstrijd zijn (her-aja) maar na 20 min nog geen beeld waardoor ik de 0-1 al heb gemist. Dit is niet de eerste keer dat ik pas halverwege een wedstrijd er pas in kan komen. Los dit nou eens een keer op.

Gewenste Oplossing:

Als het een keer goed werkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fox Sports

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fox Sports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM