Mijn Klacht:
Ik heb in februari 2018 een tv merk LG en een draaibare muurbeugel van Vogels aangeschaft bij Foka, Admiraliteitskade te Rotterdam.
De muurbeugel zou 180 graden moeten draaien zodat de tv haaks op de wand kon staan. Op advies van de verkoper de Vogels Thin 445 aangeschaft. Aangezien ik pas in april in mijn woning kon is deze pas in april opgehangen. Helaas bleek de beugel te kort te zijn om 180 graden te draaien.
Bij reclamatie kreeg ik via de mail te horen dat er geen fout was gemaakt en dat de beugel wel de goede maat had. Tevens was de beugel al 2 maanden oud dus konden zij niets voor mij betekenen.
Vervolgens op 1 mei bij Foka langs geweest en daar werd gezegd dat de beugel inderdaad te kort was. Aan de manager en 3 andere verkopers uitgelegd wat het probleem was en dat ik een nieuwe beugel wilde.
Ze houden vast aan protocollen en willen 60 euro korting geven op een nieuwe beugel van 300,-. De door hun geadviseerde beugel kostte 199,- euro. Met andere woorden ik ben dus 440,- euro kwijt.
Tevens erkennen zij hun fout niet en schermen met het feit dat zij er niet bij waren toen de beugel werd aangeschaft.
Gewenste Oplossing:
De juiste beugel namelijk de ultra tin 345


