Mijn Klacht:
Mehtap Sari
14:23 (6 minuten geleden)
aan Esther
Beste mevrouw Gosling,
Na meerdere bel pogingen en boodschappen wat ik heb achtergelaten bij de secretersse heeft u niets van uzelf laten horen, trouwens ook niet op mijn email.
Probeer al een langere tijd u te bereiken om te overleggen rondom hoge beroep.
Ook heeft u geen gehoor geven tot dat ik vandaag weer heb gebeld naar kantoor.
Net heb ik een heel onprettig gesprek gehad met u telefonisch omdat ik meerdere keren heb aangegeven om even te luisteren naar mij. Tot mijn spijt heeft u mij geen gelegenheid gegeven om mijn verhaal te laten doen.
Het verbaasd mij u als advocaat geen ruimte te geven aan u client en hierdoor een irritatie ontstaat in het gesprek.
Daarnaast geeft u gelijk aan op deze wijze geen contact te willen. Un niet ik wil op deze manier niet bijgestaan worden door u.
Ik zal dit bij de FNV neerleggen en dat u ook nog eens aangeeft dat ik dingen verdraai????pardon en. Boodschap van u aan mij is dat ik lieg. Laat mij niet op deze manier omgaan en imponeren door u als persoon.
Wil graag dat iemand anders mijn zaak waarneemt en verwacht een excuus van u.
In afwachting op uw reactie.
Met vriendelijke groeten,
Mehtap Sari Bektas
Op 22 juni 2017 om 13:11 schreef Mehtap Sari :
Beste Esther,
Vindt het erg vreemd dat je mij niet wil bellen om te overleggen. Ik heb mijn verweer geschreven alleen het is nu spoorloos op mijn laptop.
Ik heb veel bijlage en wil overleggen wat ik moet posten.
Zou het fijn vinden als je mij even belt.
Mvgr,
M. Sari Bektas
Gewenste Oplossing:
ik wil een onafhankelijk advocaat en wil niet op deze manier ondersteunt worden door FNV. Intern geen gepaste advocaat dan kan ik op kosten van jullie zoeken naar een extern advocaat.

