Klacht: zeer teleurstellend verblijf in Lekkerkerk

user-1473798 op 18 oktober 2018 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 18 oktober 2018

Een gast verbleef in Fletcher Hotels in Lekkerkerk en was teleurgesteld over de staat van de toegewezen kamer, die niet voldeed aan de verwachtingen van een viersterrenhotel. Bij het melden van de klachten aan de receptie bleek dat deze feedback vaak werd gehoord van andere gasten, wat leidde tot een kamerwissel, maar de nieuwe kamer voldeed ook niet aan de gewenste kwaliteit.

Mijn Klacht:

Afgelopen weekend arriveerden wij in De witte Brug te Lekkerkerk voor een speciaal weekendje. Bij de receptie moesten we direct 188,50 afrekenen en vervolgens werden we naar onze kamer gebracht. Wat we daar aantroffen was een kamer met her en der schrootjes, een 1.40m bed, een vervallen kast, een provisorisch gerepareerde deur, een vieze knop bij het bad, een diversiteit aan wonderlijke lampjes, zeer gedateerd sanitair, kozijnen die ter plekke afbrokkelden, plakkerige vloeren, kortom….niet bepaald een vier sterren hotel! Terug naar de receptie om onze teleurstelling aan te geven. We kregen direct te horen dat deze klacht zeer regelmatig gehoord wordt; dat vele gasten de kamers beschrijven als ‘een schuur’. We hebben een andere kamer gekregen, weliswaar met een groter bed maar verder een soortgelijke. Het ontbijt is redelijk, maar ook daar zit je op behoorlijk beschadigde stoelen. Bij vertrek werd ons vriendelijk verzocht een klacht in te dienen omdat het personeel het zelf ook uitermate gênant vindt om dit soort kamers aan te moeten bieden.Jullie mogen heel blij zijn met het personeel, zij zijn echt top! Bedrijfsleider was niet aanwezig om ons verhaal aan te horen. Kortom, met een uitermate katerig gevoel reden we zondags terug naar het Noorden.

Gewenste Oplossing:

Financiële compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fletcher Hotels een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fletcher Hotels

Heeft op 19 oktober 2018 om 13:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heermevrouw,

Hartelijk bedankt voor uw melding op de website www.klacht.nl.
Helaas is het niet haalbaar om op elke melding inhoudelijk in te gaan via deze website.
Wij zouden u echter wel heel graag verder willen helpen.
Daarom verzoeken wij u ook vriendelijk een e-mail te sturen naar onze Gastensupport via [email protected]
Alvast bij voorbaat dank.

Met vriendelijke groet,

Team Fletcher Hotels

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM