Klacht: vouchers van fletcher niet te verzilveren

ger roemen op 22 augustus 2022 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 22 augustus 2022

Een klant heeft vijf vouchers gekocht voor overnachtingen bij Fletcher Hotels, maar ervaart problemen met het verzilveren ervan. Er zijn nauwelijks beschikbare hotels, met uitzondering van enkele op de Veluwe, en andere provincies bieden geen opties. Pogingen om contact op te nemen met het hoofdkantoor resulteren in lange wachttijden en verbroken verbindingen, wat leidt tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

5 vouchers gekocht voor fletcher overnachtingen
er zijn gewoon geen hotels beschikbaar
alleen op de veluwe enkele hotels en dan ook nog maar enkele datums
in de andere provincies staat niets op de site
bel je naar het hoofdkantoor van fletcher sta je 10 min. in de wacht en dan wordt de verbinding verbroken
dit 3 keer geprobeerd en toen de moed maar opgegeven
dit riekt toch een beetje naar???

Gewenste Oplossing:

meer hotels en datums beschikbaar stellen of gewoon geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ger roemen
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM