Mijn Klacht:
Wij hebben 5 hotelchecks aangekocht. Deze zijn slechts 4 weken vooraf geboekt, we wilden met de zoon naar het Ville Blanche hotel in Thorn,
we hebben tot 12/11 gewacht om te boeken(4 weken vooraf) er waren echter geen kamers beschikbaar voor dit weekend met de vouchers.
We hebben dan maar op de reguliere manier geboekt op12/11 om 8u40) want dit lukte nog wel en hebben hiervoor 163€ betaald. Op 12/11 om 10u39 krijgen we een mail : “extra kamers beschikbaar gesteld wegens succes” voor 69€ ! Het hotel dat wij wilden boeken was ook nog beschikbaar voor deze actie. Dan ben je toch serieus in de maling genomen ! Hebben direct een mail naar Fletcher gestuurd, maar kunnen niets doen ! Dit is toch geen service en allesbehalve goede reclame !!
Gewenste Oplossing:
De gedane boeking kosteloos annuleren, geld terugstorten en ons kamers bezorgen met de vouchers !


