Klacht: vooruitbetaald diner en ontbijt krijg ik niet terug

Sascha1504 op 29 maart 2020 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 29 maart 2020

Een klant van Fletcher Hotels heeft een hotelvoucher gekocht en een diner en ontbijt vooruitbetaald voor zijn ouders. Na annulering van de reservering vanwege ziekte van zijn vader, werd hem telefonisch en per e-mail bevestigd dat het bedrag voor diner en ontbijt teruggestort zou worden. Later ontving hij echter een e-mail waarin werd aangegeven dat het hoofdkantoor een andere beslissing had genomen.

Mijn Klacht:

Ik had een hotelvoucher gekocht voor een overnachting bij fletcher hotels.
Hiervoor een reservering gemaakt op 19 maart 2020 voor mijn ouders.
Los van de voucher, heb ik bij het marina restaurant van dit hotel een diner en een ontbijt vooruitbetaald, zodat mijn ouders zelf niets hoefden te betalen.
Vervolgens is mijn vader ziek geworden, ruim een week voor de reservering heb ik het hotel gebeld om het te annuleren. Er werd mij aangegeven dat ik de hotelovernachting niet terug kon krijgen, omdat dit een voucher betrof. Vervelend, maar dat begreep ik. Het overige bedrag voor diner en ontbijt zou ik teruggestort krijgen. Dit is eerst telefonisch bevestigd, en daarna nog eens per email.
Vervolgens krijg ik een week later ineens een email met het bericht dat het hoofdkantoor opdracht heeft gegeven om alle terugbetalingen te stoppen. En dat ik dus niets terug krijg. Dus ik heb niet alleen de voucher betaald voor niks, maar ik vind het ergste dat ik 117 euro heb betaald voor een diner en ontbijt, en dat ik daar helemaal niets van terugkrijg. Niet eens een tegoedbon voor later. Wat ik nu al niet meer hoef door deze belabberde service.

Gewenste Oplossing:

De overnachting ben ik kwijt dat begrijp ik. maar
Ik wil mijn 117 euro teruggestort krijgen voor het diner en ontbijt dat ik LOS van de voucher, heb vooruitbetaald en ruim op tijd heb geannuleerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Fletcher Hotels

5 jaren geleden - Geachte heermevrouw, Fletcher Hotels heeft zojuist een klacht van u ontvangen. Het is vanuit Fletcher niet mogelijk om inhoudelijk te reageren via deze website aangezien dit moet gebeuren met persoonlijke gegevens en geregistreerde data welke bij ons nog niet (volledig) bekend zijn. Wij zouden u echter wel graag verder willen helpen. Daarom verzoeken wij u ook vriendelijk een e-mail te sturen naar onze afdeling Gastensupport via e-mailadres: [email protected]. Heeft u al een mail gestuurd naar onze afdeling Gastensupport dan zullen wij deze zo spoedig mogelijk in behandeling nemen. De huidige situatie kan tot vertragingen leiden. Wij zetten ons, zoals altijd, tot het uiterste in om een zo goed mogelijke service te bieden. Wij hopen op uw begrip. Voor vragen omtrent het coronavirus en de algemene voorwaarden verwijzen wij u graag naar: https:www.fletcher.nlnlmaatregelen-corona Met vriendelijke groet, Fletcher Hotels

Alle klachten die gemeld zijn door Sascha1504
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM