Klacht: Vies oud en gedateerd

Reserverings bevestiging F76-FX59653 op 03 november 2021 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hotels
Status Open
Datum 3 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hotel Val Monte is ronduit vies. Muizenkeutels op de kamer, gordijn hing op half elf, planchet op de badkamer kon er niet meer vanaf (je toiletartikelen moeten op je kamer staan). Heb de trap maar genomen want je wilt nog geen knopje aanraken in de lift. De roomservice kwam vijf kwartier (na de vraag waar het bleef) later. Evengoed gewoon €5 servicekosten berekenen en zo kan ik nog wel even doorgaan. Het schijnt volgend jaar (terecht) gerenoveerd te worden maar ze laten de gasten nu nog wel meer dan €70 per nacht betalen. Schandalig, andere woorden heb ik er niet voor.

Gewenste Oplossing:

Bon voor bijvoorbeeld hotel Erica. In de dagen dat ik in Val Monte zat heb ik geluncht bij hotel Erica. Dat was een heel ander verhaal.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Reserverings bevestiging F76-FX59653
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM