Klacht: Vies hotel in Lochem

Lijbers op 01 februari 2019 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 1 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben gelogeerd in hotel de Schepers in Lochem.20€boekings kosten p.p is niet in verhouding.Het hotel is zo verouderd en vies ,stukken behang van de muur,veel vlekken op de verkleurde vloer bedekking in heel het hotel, de vloer bedekking in de eetzaal zo goor.
Het kan dan niet duur zijn ,maar dit Hotel kun je niet verkopen aan mensen.

Gewenste Oplossing:

Met een Schoonhotel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Fletcher Hotels

7 jaren geleden - Geachte heermevrouw, Hartelijk bedankt voor uw melding op de website www.klacht.nl. Helaas is het niet haalbaar om op elke melding inhoudelijk in te gaan via deze website. Wij zouden u echter wel heel graag verder willen helpen. Daarom verzoeken wij u ook vriendelijk een e-mail te sturen naar onze Gastensupport via [email protected] Alvast bij voorbaat dank. Met vriendelijke groet, Team Fletcher Hotels

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM