Klacht: slecht Hotel

stormtommy op 20 oktober 2015 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Open
Datum 20 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag.
Ik heb nog 2 vouchers en die moeten voor 31 okt gereserveerd zijn dus heb ik gisteren een Hotel geboekt in Middelburg hotel du commerce want wilde onze vrienden verrassen voor hun verjaardag heb dus geboekt voor 29 okt maar wat ik nu lees dat dit hotel heel erg SLECHT staat aangeschreven en dat wil ik onze vrienden niet aandoen. Wij hebben kennissen in de horeca in Middelburg en die raden ons het hotel echt AF. Ik heb de recencies gelezen echt vreselijk. Kan er iets aangedaan worden dat ik evt met deze groupon dan een ander hotel kan boeken in de buurt. Ik hoor graag van u. Gr sylvia van beek

Gewenste Oplossing:

Ik zou zeer tevreden zijn als het hotel wordt afgezegd en dat ik de vouchers dan voor een ander fletcher hotel in de buurt kan gebruiken.
Want zo is de verrassing voorbij en heb ze al uitgenodigd. Ik hoop dat het gaat lukken. Alvast heel hartelijk bedankt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM