Klacht: schandalig!

mr stevens op 25 maart 2020 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 25 maart 2020

Een klant heeft klachten over Fletcher Hotels, specifiek over het beleid rondom ontbijt bij een boeking in Heerenveen. Ondanks dat zij geen gebruik maken van de vouchers en het ontbijt vooraf hebben afgewezen, kregen zij te horen dat het betaalde bedrag voor het ontbijt niet teruggegeven zou worden. De klant voelt zich benadeeld en merkt op dat zij niet de enige zijn met deze ervaring.

Mijn Klacht:

Wat een klachten over Fletcher ! Hier een erbij . Wij hebben 2 nachten geboekt bij Fletcher Heerenveen voor
Ivm Corona maken we geen gebruik va onze vouchers .maar tijdens het boeken van de 2 overnachtingen die normaal gesproken op30 en 31 maart zou plaats vinden , werd ons 2 x ontbijt aangeboden a 12.50€ per persoon . Dus 50€ voor 2 pers en 2 nachten . Wij zullen niet gebruik van maken en hebben het aangegeven bij de desbetrefte hotel . En nogmaals bij het hoofdkantoor maar beide wisten te vertellen dat wij het geld niet terig kregen van het ontbijt . Als wij dat hadden geweten …dan hadden we bij aankomst in het hotel de ontbijt besteld en niet vantevoren . Wij zijn duidelijk niet de enige mef deze klacht . Conclusie …Fletcher is alleen maar winnaar in deze nare corona tijdperk . Zij hebben geen gasten …maar ontvangen wel het geld . Hotel Heidehof durft zelf vandaag een mailing te sturen met maak je reservering compleet en bespaar geld warme ontvang met koffie en appeltaart …3 gangen diner enz …hoe dan met corona !! ik overnacht niet …ik ben mijn geld kwijt door onflexibiliteit van deze bedrijf …hoezo bespaar geld!!!!Tijd om RADAR in te schakelen en hopelijk meer mensen met mij .
Vrgr A Stevens

Gewenste Oplossing:

Als zij onze betaalde ontbijt terugbetalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Fletcher Hotels

5 jaren geleden - Geachte heermevrouw, Fletcher Hotels heeft zojuist een klacht van u ontvangen. Het is vanuit Fletcher niet mogelijk om inhoudelijk te reageren via deze website aangezien dit moet gebeuren met persoonlijke gegevens en geregistreerde data welke bij ons nog niet (volledig) bekend zijn. Wij zouden u echter wel graag verder willen helpen. Daarom verzoeken wij u ook vriendelijk een e-mail te sturen naar onze afdeling Gastensupport via e-mailadres: [email protected]. Heeft u al een mail gestuurd naar onze afdeling Gastensupport dan zullen wij deze zo spoedig mogelijk in behandeling nemen. De huidige situatie kan tot vertragingen leiden. Wij zetten ons, zoals altijd, tot het uiterste in om een zo goed mogelijke service te bieden. Wij hopen op uw begrip. Voor vragen omtrent het coronavirus en de algemene voorwaarden verwijzen wij u graag naar: https:www.fletcher.nlnlmaatregelen-corona

Alle klachten die gemeld zijn door mr stevens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM