Klacht: Penetrante indringende geur in de hotelkamer

brador op 03 juni 2019 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 3 juni 2019

Na een verblijf in Hotel Auberge de Kieviet te Wassenaar ervoer de klager een penetrante geur in de hotelkamer, die aanvankelijk werd toegeschreven aan gereinigde vloerbedekking. Ondanks het openzetten van de ramen bleef de geur aanhouden, wat leidde tot prikkeling van de ogen en slaapproblemen gedurende de nacht.

Mijn Klacht:

Zojuist teruggekeerd van een nachtje in Hotel Auberge de Kieviet te Wassenaar Een min of meer klassiek hotelrestaurant met een klassieke uitstraling . Vriendelijk ontvangen door receptioniste welke ons een grote kamer met zitje beschikbaar stelden. Reeds bij binnenkomst rook ik een indringende lucht welke ik op dat moment toeschreef aan de geur van gereinigde vloerbedekking. Omdat de temperatuur buiten bij aankomst inmiddels circa 30 graden was ,hebben we gelijk op het buiten terras een plaatsje genomen. Ook s.avonds hebben mijn vrouw en ik er gegeten.Rond 21.00 uur weer terug op de kamer was de indringende lucht echter nog niet verdwenen , ondanks het feit dat we de ramen maximaal hadden opgezet. Later op de avond gingen mijn ogen ook prikkelen en de slaap kon ik niet vatten. Heb tijdens de nacht enkele uren voor het open raam gezeten om frisse lucht te krijgen. Een lange moeizame nacht. Helaas kon ik bij de receptie mijn beklag niet doen omdat deze niet was bemand. De volgende ochtend heb ik mijn ervaring van die nacht gemeld aan de receptioniste. Zij meldden mij het volgende
Enige tijd geleden heeft een enorme lekkage plaatsgevonden , als gevolg van een gast welke tijdens het baden in bad in slaap was gevallen en het water zelfs vanaf de tweede etage tot op de begane grond was doorgelekt .Een enorme consternatie. Met alle macht is er geprobeerd om de ravage op te ruimen Helaas zijn de gevolgen van een en ander nog steeds merkbaar. De receptioniste kon op dat moment geen leidinggevende bereiken en adviseerde mij via de klachtenlijn mijn beklag te doen. Voorlopig is kamer 201 op non actief gesteld.

Gewenste Oplossing:

Ons plan om nogmaals een bezoek te brengen aan dit Hotel Restaurant (wat mijn vrouw en ik zeker van plan waren) zal mede afhangen van onze bevindingen met betrekking tot Uw reactie . Mert vriendelijk Groeten
J.H te M

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM