Klacht: Opgelicht

KM1990 op 21 juni 2022 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 21 juni 2022

Een stel dat een 3-daags wandelarrangement had geboekt bij Fletcher Hotel Victoria in Hoenderloo, ervoer teleurstelling door de slechte staat van de kamer, die vuil en met kapot meubilair was. Ondanks het ontvangen van een bevestiging en een voucher voor het a-la-carte menu, voldeed de accommodatie niet aan hun verwachtingen.

Mijn Klacht:

Wij hebben in voor het hemelvaartsweekend een 3-daags wandelarrangement geboekt bij Fletcher Hotel Victoria in Hoenderloo. Het arrangement, bestaande uit 2 overnachtingen, een drie gangen a-la-carte menu, 2x ontbijt, een lunchpakket voor tijdens het wandelen en een fles bubbels.

Wij hebben dit arrangement geboekt via de website van Fletcher, hebben een bevestiging gekregen via de mail van dit arrangement in deze samenstelling van Fletcher en hebben nadat we van Maastricht naar Hoenderloo zijn gereden dit arrangement nogmaals bevestigd gekregen bij de receptie alvorens we betaald hebben. We hebben als drie gangen a-la-carte menu gereserveerd voor 18.30 en kregen een voucher met de tekst a-la-carte.

De kamer was in walgelijk slechte staat, meubilair was kapot en het was ronduit smerig. Hier heb ik een filmpje van gemaakt en dit heb ik gemeld bij de receptie. Gezien het park vol zat konden ze er niets aan doen.

In het restaurant bleek toen in een keer dat ze sinds enige tijd helemaal geen kaart hadden en dat het drie gangen a-la-carte menu (onderdeel van het arrangement en DE reden dat we dit geboekt hadden en niet iets anders) niet beschikbaar was.

Gezien de verschrikkelijke staat van de kamer en het feit dat het arrangement zoals wij dat geboekt hebben, bevestigd hebben gekregen bij mail en receptie en waarvoor wij maarliefst €394,- hebben betaald hebben we enkele uren na aankomst in Hoenderloo uitgecheckt.

Personeel op locatie was vriendelijk, maar niet bij machten om ons te helpen. We hebben een klacht ingediend en krijgen een standaard excuus mail waarin ons binnen 28 dagen een overnachting met ontbijt wordt aangeboden in een hotel naar keuze. Ten eerste staat dit op geen enkele manier in verhouding tot wat we geboekt hebben. Ten tweede hebben wij gewoon recht op restitutie van het volledig bedrag om dat Fletcher wellens en wetens een arrangement heeft verkocht waarvan ze op voorhand al wisten dat ze het niet zouden kunnen leveren.

Klachten zijn alleen te doen via mail, er wordt niet inhoudelijk op de klacht ingegaan, ze hebben niet eens de moeite genomen om de documenten en het filmpje dat ik had gestuurd als ondersteuning van de klacht te bekijken (kreeg een melding van WeTransfer dat het nog niet opgehaald).

Inmiddels heb ik meerdere keren de reactie ontvangen dat ze geen geld terug zullen geven. Ze verwijzen naar de volgende tekst;

In ons restaurant geniet u van de allerleukste gerechten van ons all-in diner-buffet. Er is keuze uit een ruim aanbod smakelijke warme en koude voorgerechten, hoofdgerechten en uiteraard ter afsluiting smaakvolle desserts. Kinderen 4 t/m 11 jaar krijgen 50% korting.

Uit bovenstaande tekst kan ik zelfs met gebruik van fantasie op geen enkele manier opmaken dat ons arrangement niet beschikbaar is.

Korteom: we hebben betaald voor een arrangement dat Fletcher meerdere keren bevestigd heeft en nooit heeft geleverd of ook maar heeft kunnen leveren.

Als dit geen oplichting/dwaling is ben ik Sinterklaas.

Gewenste Oplossing:

Geld terug voor iets dat we wel betaald, maar waarvan Fletcher vooraf al wist dat ze niet konden levereb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KM1990
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM