Klacht: Op het verkeerde been met Fletcher

CJR Stigter op 05 juni 2022 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juni 2022

Een klant heeft Fletcher Hotels benaderd over problemen met het boeken van een verblijf met gekochte Fletcherbonnen. Ondanks meerdere pogingen in het eerste half jaar is het niet gelukt om een reservering te maken op gewenste data, en de klant uit zijn onvrede over de samenwerking tussen Fletcher en de krant Trouw.

Mijn Klacht:

Goede middag,

In het begin van dit jaar hebben wij ons laten verleiden Fletcherbonnen te kopen. In het eerste half jaar is het ons nooit gelukt om maar één keer iets te boeken op dagen bij verschillende hotels waar onze voorkeur naar uitging.

We zijn van mening dat een kwaliteitskrant als Trouw zich niet zou moeten laten leiden tot deelname aan dit soort oplichterij voor zijn abonnees.

Gewenste Oplossing:

Het liefst zie ik het uitgegeven bedrag geretourneerd

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door CJR Stigter
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM