Mijn Klacht:
Goedenavond,
Ik heb op zaterdag 24 juli 2021 bij de Flecher Hotel Waalwijk een luxe familie kamer ingeboekt. Wij hadden op 24 juli met mijn partner en twee kinderen ingecheckt. Wij bleven rond anderhalf uur in de kamer daarna wilden wij naar restaurant om te eten. Toen bleek dat de kamer slot stuk was. Wij hebben receptie gevraagd om te komen ijken, maar toen bleek dat de kamerdeur al lang kapot was. Wij hebben ook gehoord dat de week daarvoor hadden de gasten ook zelfde meegemaakt. WIj waren heel erg verbaasd hoe Fletcher een kamer kan verhuren die niet opsloot kan. Wij vonden niet veilig in de kamer te blijven waarvan de deur niet opsloot kan.
De receptioniste heeft geprobeerd om ons naar andere hotel te plaatsen, maar alle Hotel in de buurt waren vol. Wij moesten die dag terug naar eigen huis. Wij hadden de hotel geboekt voor 3 dagen en hadden veel activiteiten gepland in de buurt zoals bezoek naar Efteling en naar Safaripark. Wij vonden het erg vervelend dat onze vakantie helemaal verpest was door Flechters onverantwoordelijkheid.
Wij moesten die avond zonder eten terug reizen naar huis (Amsterdam) en volgende ochtend weer terug reizen naar Noord Braband( Efteling).
Wij vinden het schandalig en wij zijn met mening dat jullie de reiskosten en compensatie moeten betalen aan ons.
Indien nodig kan ik alle bewijsstukken laten zien van ons ticket en reservering van Efteling en andere attractie in de buurt.
Met vriendelijke groet,
Bandana Adhikari
Gewenste Oplossing:
Flechter moet hun excuses aanbieden en de reiskosten en compensatie moet betalen aan ons.


