Klacht: Onmogelijkheid om gebruik te maken van de vouchers

W. Zorge op 30 maart 2012 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 4 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij zijn in contact met mevrouw inzake de vouchers. Met vriendelijke groet, Fletcher Webcare Team

Categorie Hotels
Status Opgelost
Datum 30 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij kregen met Kerst 2011 6 Vouchers om eens lekker op vakantie te gaan……Vanaf medio februari zo goed als iedere ochtend gekeken op de site. Ook meermalen gebeld met de klantenservice: iedere keer werd als het ware de actievoorwaarden voorgelezen als antwoord, geen oplossing voor onze wens voor 3 nachten twee kamers te reserveren.

Ook klachtenbrief geschreven….niet eens een antwoord gekregen.

In 2010 gebruik gemaakt van een zelfde type actie bij de Hampshire Hotels, hetgeen heeeel makkelijk te boeken was. Tot volle tevredenheid.

Wij gaan nu contact opnemen met RADAR!!!!

Het is toch te gek om € 180,= weg te laten vloeien.

Gewenste Oplossing:

Een boeking miv 15 april voor 3 nachten en twee kamers in een bosrijke omgeving en golfbanen in de buurt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fletcher Hotels een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fletcher Hotels

Heeft op 04 mei 2012 om 12:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij zijn in contact met mevrouw inzake de vouchers.
Met vriendelijke groet,
Fletcher Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM