Klacht: Onmogelijk om te boeken bij Fletcher hotel

PeterBo op 05 maart 2014 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 5 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We hebben zowel een bon van vakantieveilingen als een voucher van Fletcher zelf. Voor het komende weekend willen we een kamer boeken in een hotel van Fletcher.
Noch via vakantievelingen noch via de speciale Fletcher site is het mogelijk om een kamer te boeken. Ik heb bij diverse hotels war we naar toe zouden willen gekeken.
Als ik op de site van Booking.com kijk zijn er voldoende kamers beschikbaar, welke dan weer als Smartdeals worden aangeboden.
k ben van mening dat dit misleiding en achterstelling is van mensen die in de veronderstelling zijn dat zij een bon voor een overnachting gekocht hebben. Dat blijkt dus niet zo te zijn.
FLETCHER DOE HIER IETS AAN

Gewenste Oplossing:

Als ik aanstaande weekend een kamer kan boeken in een door mij uit te kiezen hotel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM