Mijn Klacht:
Ik heb mijn vriend voor zijn verjaardag vorig jaar april een bon gegeven voor een overnachting in een 3 of 4 sterrenhotel van fletcher met luxe onbijt buffet.
we hebben deze tenminste 5 keer proberen te verzilveren maar aangezien we maar maximal 5 dagen van te voren mogen boeken zijn alle hotels al vol geboekt. iedere keer weer opnieuw.
De mensen die je dan aan de telefoon krijgt zeggen ja mevrouw had u maar eerder moeten boeken…. MAAR HOE! dat gaat toch niet als alles al zvol zit zelf een week van te voren zit alles als vol.
die bon heft me 65euro gekost en dat geld ben ik nu dus kwijt omdat mijn bon niet te verzilveren is. dat is wel heel makkelijk geld verdienen voor Fletcher.
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als we toch een weekend weg kunnen (waar dat maakt me niet uit) of dat ik mijn geld terug krijg!

